10 günler önce

KKTC 2019 Sergisi Başvuru Formu

image

Merak, pay gibi ve Yorumlamak için giriş yapınız!
10 günler önce

TFDF Başkanı Ziya Ağaoğullarının gönderisi ektedir:
Değerli Filatelistler
31.Ocak da yaptığımız 2019’un ilk TFDF yönetim kurulu toplantımızda yıllık filatelik programımızı onayladık.
2019 yılında bizi çok yoğun bir filatelik takvim bekliyor.
İlk sergimiz 15 Nisan 2019 başlayacak olan KKTC Milli Sergisi .Bu sergi KKTC Posta İdaresi ,TC PTT Aş. ve TFDF ortak protokolü uyarınca Lefkoşa’da olacak. Sergi bilgileri başvuru formu ve tüzüğü bugün resmi internet sitemiz , FB ‘TFDF Haber’ ve Akademi Sitesinde yayınlanacak.
Bildiğiniz gibi bu yıldan başlayarak ülke olarak Milli Mücadelemizin 100. Yılını kutlamaya başlayacağız. Bu anlamlı yıldönümlerinde TFDF PTT idaremizle birlikte ‘Milli Mücadelenin 100. Yıl’ başlıklı bir proje geliştirdi. Proje kapsamında 19 Mayısta Samsun’dan başlayarak Mustafa Kemal Paşanın 1919 da izlediği yol güzergahında Samsun, Amasya Erzurum , Sivas ve son olarak 27 Aralık ta Mustafa Kemal Paşanın Ankara’ya gelişinin 100. Yılı sergileri yapacağız.
Ayrıca 16-27 Aralık tarihlerinde Ankara’da’ Mustafa Kemal Paşanı Ankara’ya gelişinin 100. Yılı Milli Pul Sergisi ‘yapılacak Ankara 2019 sergisinin tüm yarışma sınıflarını kapsayan ve Türkiye ‘de bu güne kadar yapılmış en büyük katılımlı sergi olması için filatelistlerin desteğini bekliyoruz.
‘Milli Mücadelenin 100. Yıl’ ve ‘Ankara 2019’ sergileri için çalışma devam ediyor kısa zamanda detaylı bilgilerini paylaşacağız.
Saygılarımla
Ziya Ağaoğulları
TFDF Başkanı
5.02.2019 İstanbul

a-2019 KKTC MİLLİ SERGİSİ TÜZÜK REVİZEfinal.pdf

Merak, pay gibi ve Yorumlamak için giriş yapınız!
marda99 Onun profil resimlerini değiştirdi
19 günler önce

image

Merak, pay gibi ve Yorumlamak için giriş yapınız!
20 günler önce

2004 yılında pul pazarı diye başlamıştık, sonra Türkfila ve en son da Trfila olarak devam ettik. Facebook etkisiyle sitemiz atıl kaldığı için bu yıl kapatma kararı almıştık ama gönlüm el vermedi ve siteye yeni bir yüz kazandırarak yeniden denemek istedim. Umuyorum bu yeni yüz ile daha uzun yıllar devam ederiz site ile ilgili eleştirilerinizi yazarsanız düzeltmeye çalışırız.


Merak, pay gibi ve Yorumlamak için giriş yapınız!