Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Haberler
 Tr Filateli Forumları | Ana Başlıklar | Haberler
Mesaj icon Konu: "PUL KÜLTÜRDÜR!" SEMİNERLERİ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
mgunsur
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 335

Alıntı mgunsur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ekim-2009 Saat 13:35
Değerli dostlar, değerli ptt yetkilileri,

Forum ortamımız dahil hangi ortamda olursa olsun, sorularımıza net cevap verilemese de, bunlara cevap verilmeye çalışılması bile bizlerin ciddiye alındığını ortaya koyması açısından önemsenmesinin gerektiğini düşünüyorum.

Modern ve medeni toplumların anlaşma zemini diyalogtur. Biz de kendimizi nacizane bu kapsamda değerlendirdiğimizden, ortaya mutlaka somut bir şeyler çıkacaktır. İyi niyetin var olması da buna ivme kazandırır ki, yeni ptt oraganizasyonu içinde yer alan genç arkadaşlar ve yöneticilerinde bunun fazlasıyla bulunduğunu çeşitli vesilelerle yaşadık.

Özetlersek, başka görüşlere de saygı duyan ve onlardan katkı alamaya çalışan iyi niyetli ve işini iyi yapmaya çalışan bir organizasyon var, bu kesin. İşte her şey burada düğümleniyor ki, bir üst seviyeye çıkmak istediğimizde, yani tüm bunlara bir bütçe, uzun vadeli yapılmış bir plan ve personel ihtiyacı olduğu ortaya çıktığında, daha fazla ilerleyemediğimizi görüyoruz.

Bu durumun her şeyi 'sıfırladığını' anlatan başka alanlara gidelim : Duyarız, bir çok spor alanında minik ve genç kategorilerinde sporcularımız çok sayıda avrupa ve dünya çampiyonlukları kazanırlar. Gençliğin verdiği yetenek ve heyecanla önemli dereceler alınır. Bu çocukar büyür, bir üst kategoriye geçerler ve hiç bir şey olmaz, silinir giderler. Üst sıralara yükselenler, bizim çocukların gençken arkada toz yutturduğu sporculardır artık. Bunun nedeni bir muamma değildir. Yaptığınız işe plan, program, strateji ve her şeyden önemlisi eğitmen katmazsanız, piliniz bir yere kadar yetecektir. Filatelide de durum bundan öte bir durumda değildir.

Saygılar,
Murat Günsur

Düzenleyen mgunsur - 23-Ekim-2009 Saat 13:40
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 797

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ekim-2009 Saat 22:17
Merhaba Arkadaşlar,

Dün PTT'nin Tanıtım ve Pazarlama Bölümünde görev yapan arkadaşların Teşvikiye'deki FMV Işık Okulları'nda yaprıkları sunuma katılma fırsatım oldu. Öncelikle kendilerine bu nazik davetlerinden ve sunum sonundaki hediyelerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bayram Bey ve Ümit Bey ile sürekli görüşüyorduk, pek çok okulda sunum yaptıklarının haberlerini alıyordum dün Bayram Bey'in sunumuna şahit olunca gerçekten bu konuda yetkinlik kazandıklarına kanaat getirdim. Özellikle Kemal Sunal'ın "Postacı" filmiyle sunuma başlamak çok etkili olmuş. Tebrik ediyorum.

Bu gün de ben ve Üyemiz Ümran Polat Hn. birlikte Denizatı İlköğretim Okulunda bir sunum yaptık ve kısa süre sonra bu okulda "Pul Kolleksiyon Klübü" açıyoruz. Bu okulda yapacağımız çalışmalarda PTT Tanıtım Pazarlama Bölümü ve tüm üyelerimizin her türlü desteğine ihtiyacımız olacaktır. Bizlerden yardım ve desteğinizi esirgemeyeceğinizi biliyor ve şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

Saygılar

Muzaffer ARDA

IP
umranpolat
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 126

Alıntı umranpolat Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ekim-2009 Saat 22:51
Hepinize Merhaba,
Bugün Denizatı İlköğretim Okulunda Muzaffer Bey pulculuk ile ilgili bir sunum yaptı.
Muzaffer Bey'e özverisi, azmi ve emekleri için şükranlarımı sunarım.

Ayrıca çocuklar ve filateliye yeni başlayanlar için -forum konularında da var- düzenlenmiş bilgilere ihtiyacımız olduğu kanısındayım. Özellikle çocukların dilini anlayabileceği basit ve adım adım ilerleyen araya profosyenel soru ve açıklamaların girmediği bir forum olabilir veya belli başlıklar halinde bilgilenmek isteyenlere yönelik konu başlıkları altında toplanabilir.

Ayrıca forum üyeleri ile birlikte pul sergisi gezmek veya başka aktiviteleri birlikte yapmayı öneriyorum.
Saygılarımla,
Ümran Polat
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ekim-2009 Saat 07:08
Bu güzel çalışmalar için gerek PTT,gerek Okul idarecileri ve gerekse katkı sağlayan filatelistlere teşekkürler,saygılar sunuyorum.Ümit ediyorum ki bu çalışmalar devam eder ve mutlaka sonunda bunun yararları görülecektir.
erdogan sen-adapazarı
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma