Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Pul Sergileri
 Tr Filateli Forumları | Pul - Filateli - Pulculuk - Filatelist | Pul Sergileri
Mesaj icon Konu: Edirne 2009 Pul Sergisi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 794

Alıntı marda99 Cevaplabullet Konu: Edirne 2009 Pul Sergisi
    Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2009 Saat 20:29
Herkese Merhaba,

22 Nisan 2009 saat 17:00'de Edirne 2009 sergisinin açılışını yaptık. Tarihi Edirne Lisesi'nin sergi salonunda gerçekleştirdiğimiz serginin açılışına Edirne Valisi, Edirne Belediye Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürü, PTT Müdürü katıldı, Özellikle Vali ve Belediye başkanı sadece açılışı yapmakla kalmayıp, bizzat bütün kolleksiyonları teker teker gezip, kolleksiyonu yapan kişilerden bilgi aldı. Gerçekten çok ilgili davrandılar.

Diğer taraftan İstanbul'dan da TFDF Genel Sekreteri Arman Arıkan, TFDF Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Hazinedaroğlu ve İstanbul Filatelist Klübü Başkanı Turan Erener'de bizleri bu sergi açılışında yanlız bırakmadılar. Hepsine Çok teşekkür ediyorum.

Sergiye hem üst düzey katılım olması, hem de Edip Ağaoğullarının Edirnede tanınan ve sevilen bir işadamı olması nedeniyle yerel basından da yoğun katılım oldu. Hemen akşam haberlerinde sergi hakkında heber yayınlanmış ve bu günkü yerel basında da sergi haberlerine yer verilmiştir.

BU muhteşem serginin açılmasına büyük katkı sağlayan Edirne Filatelist Derneği Başkanı Edip Ağaoğullarına da ayrıca teşekkür ediyor ve kendisini bu kusursuz organizasyon nedeniyle de kutluyorum.

Aşağıda sergiden bir kaç fotoğraf var.

Soladan sağa: PTT Müdürü, Mehmet İriş (Edirneli Kolleksiyoner), M.Edip ağaoğulları, Cengiz Ülkerdoğan, Muzaffer Arda

Arman Bey ve Edip Bey Sn Valiye, kolleksiyon hakkında bilgi verirken

Sn. Vali ve Sn Belediye Başkanı Kolleksiyonları incelerken

Ve Serginin onur konuğu, gelen tüm konuklar özeldi ama hasta hasta gelip,sergiyi gezen, benimle gurur duyduğunu söyleyen ANNEM bu serginin bana göre onur konuğuydu. Allah ona uzun ve sağlıklı ömür versin.
strPostAds
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2009 Saat 22:20
Muzaffer Bey,
Eklediğiniz resimler için teşekkürler,  anneniz için yazdıklarınız  bizleri gönüllendirdi,annenize tanrıdan duacıyız, acil  şifalar dileriz.

muharrem semerci
IP
ilkergel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 344

Alıntı ilkergel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2009 Saat 22:29
Merhaba,

Gerçekten takdire değer bir etkinlik. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Muzaffer Bey, annenize de  Allah'tan uzun ömür diler, ellerinden öperim.

Saygılar,
İlker Şahin
www.ilkerhoca.com
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2009 Saat 05:57
Değerli Filatelistler
Edirne 2009 sergisinin en güzel noktalarını bizlere sunan
Muzaffer Arda kardeşimize teşekkürler.Sayın Edip Ağaoğulları Ülke filatelimiz için büyük kazanç gerek koleksiyonları ve gerek katkıları büyük.
Şüphesiz Edirne Filateli Derneği denince bu derneği yıllarca sırtında taşıyan ve gerçekten tam bir filatelist iyi insan Rahmetli OKAN ATABAY'ı anmadan edemiyeceğim.Bir PTT mensubu olan Okan Atabay uzun yıllar
kendi imkanları ile Edirne Filateli Derneğini omuzlamıştır.Bugün onu sahplenenleride ayrıca gönülden kutluyorum.
Muzaffer Arda Kardeşim ne güzel Annesi bir sergide bence
bu serginin en güzel yanı bu olmuş.Allah kendisine sağlık sıhhat ve uzun ömürler versin.
erdoğan şen
IP
saadettin_pul
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 924

Alıntı saadettin_pul Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2009 Saat 09:56
Tarihi bir mekan da Tarihe ışık tutan bu sergiyi gerçekleştirenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Hepimizin gurur kaynağı, sığınılacak filatelik limanımız olan Trfilayı kuran Sn Muzaffer Bey'in annesi evladı ile gururlanması en büyük hakkıdır. Kendisine acilen sifalar diliyor, ellerinden öpüyorum.
Selam ve saygılarımla
Saadettin Kayserilioğlu
IP
altinlar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 428

Alıntı altinlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2009 Saat 14:16
Resimlerden anlaşılacağı gibi çok keyifli bir açılış olmuş. Emeği geçenleri kutlarım ve Muzaffer Bey'in Annesine de acil şifalar dilerim. 
Ceyhun ALTIN  
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 794

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Nisan-2009 Saat 17:40
Edirne pul sergisi ile ilgili basında çıkan haberler

IP
BLiTZKRieG
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 26

Alıntı BLiTZKRieG Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Nisan-2009 Saat 21:00

Emeği geçen herkese tebrikler, zamanında bizim memleketimizde de böyle etkinlikler olsaydı belki de şu anda her şey daha farklı olabilirdi. Bu farkı yaratmak sanırım artık her ne kadar kendim de işin daha çok başlarında biri olsam da bizim omuzlarımızda...

Muzaffer Bey; annenize de şifa diliyorum. Allah sağlıklı uzun ömür nasip etsin.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

:: Tr Fila Forumlari ::
Her Hakki Saklidir