Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Haberler
 Tr Filateli Forumları | Ana Başlıklar | Haberler
Mesaj icon Konu: Kadıköy Filatelistler Derneği 50. yıl Sergisi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 794

Alıntı marda99 Cevaplabullet Konu: Kadıköy Filatelistler Derneği 50. yıl Sergisi
    Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2008 Saat 20:24

Merhaba Arkadaşlar,

Kadıköy Filatelistler Derneğinin 50. yılını bir pul sergisi ile kutluyoruz. Sergi 15-22 Kasım arasında Caddebostan Kültür Merkezinde yapılacak. Tüm üyelerimizi bu sergide aramızda görmeyi umut ediyoruz.

strPostAds
IP
i.fila
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23

Alıntı i.fila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Kasım-2008 Saat 15:04

Kadıköy Filatelistler Derneğinin 50.ci yılını kutlar, Başta Dernek Başkanı sayın Mahmut Emirmahmutoğlu olmak üzere tüm yönetim kurulundaki arkadaşları ve üyeleri tebrik ederim.

H.Turan ERENER
İstanbul Filatelistler Derneği Başkanı
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 1329

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Kasım-2008 Saat 17:30
Bugün ülkemizde sayıları azda olsa 50.yılını kutlayan
derneklerimizi görmek büyük sevinç kaynağı.Bu güzel
sergide Kadıköylü dostlarımızın yanındayız.Bir aksilik olmaz ise Cumaartesi Kadıköy'deyim ve tüm trfilayı bu güzel güne bekliyoruz.Değerli Büyüğümüz Kadıköy Derneği Başkanı Ezc.Mahmut Emirmahmutoğlu'nun bu güzel çalışmasından dolayı tebrik ediyor,teşekkürlerimizi
sunuyorum.
erdogan sen-adapazarı
IP
ilkergel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 344

Alıntı ilkergel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Kasım-2008 Saat 18:06
Herkese merhaba,

Cumartesi öğle saatlerinde ben de Kadıköy'de olacağım. Gelecek olan arkadaşlarla görüşmek üzere...

Muhabbetle,
İlker ŞAHİN
www.ilkerhoca.com
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2008 Saat 04:08
Kadıköy sergisi
saat sanıyorum 16.00 da açılacak.Koleksiyon için saat 10.00 gibi orda olacağım montaj ettikten sonra,Ankara 2008 sergisi koleksiyonlarını almak için karşıya gecip tekrar sergi mahaline geleceğim.
görüşme dileğiyle.
erdogan sen-adapazarı
IP
marda99
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 794

Alıntı marda99 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2008 Saat 18:55
Bende saat 12'den sonra sergi mahallinde olmayı planlıyorum
IP
utalay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 382

Alıntı utalay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2008 Saat 23:02
Merhabalar,
Bugün işlerim dolayısıyla Istanbul a gitmiştim ve işim bitince bir gün öncede olsa sergi hazırlıklarını görebilirmiyim diye Kadıköy Caddebostan kültür merkezine gittim ve başta başkanımız Sn.Mahmut bey olmak üzere bir çok koleksiyoner arkadaşımızı ve sergilenecek koleksiyonları görme şansını elde ettim.80 pano önlü arkalı 160 olacakmış.Yarın orada olamayacağım için tüm arkadaşlara keyifli bir sergi ve ziyaret dilerim

Saygılarımla
Ufuk TALAY
IP
esfila
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı esfila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2008 Saat 09:51
15 Kasım 2008 günü Kadıköy filatelistler derneği pul sergisi münasebetiyle Caddebostan Kültür merkezinde
160 panodan oluşan ve Kadıköy filatelistler derneği üyelerinin koleksiyonlarından oluşan sergiyi izleme fırsatımız oldu.
Öncelikle Kadıköy Dernek Başkanı Ecz.Mahmut Emirmahmutoğlu'nu böylesine güzel bir organizasyonu gerçekleştirdiğinde dolayı kutlarız.Birbirinden güzel koleksiyonların oluştuğu sergide ayrıca Kadıköy Filatelistler Derneğinin 50.Yılı anısına PTT Genel Müdürlüğü tarafından çok güzel özel tarih damgası kullanılmıştır.Kadıköy Derneğinin 50 yılı anısına pul kitapcığı basılmış ve üçretsiz dağıtılmıştır.Gercekten
filatelide bu tür organizasyonlar çok önemli ve Kadıköy Derneği böyle bir organizasyonla ülke filatelimizdeki yeri ve önemini bir kez daha kanıtlamıştır.Kendilerini bir kez daha tebrik ediyor gitmeyenlerin mutlaka gitmelerinde yarar olacağı muhakkaktır.
saygı ve sevgilerimle
erdogan sen-adapazarı

Düzenleyen esfila - 16-Kasım-2008 Saat 09:52
IP
Cüneyt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 800

Alıntı Cüneyt Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2008 Saat 11:47
Değerli Trfila Üyeleri,

Filatelimizin önemli bir kuruluşu daha ellinci yılını bitirdi. Kadıköy Filatelistler Derneği'ni bu başarısı için kutluyor güzel çalışmaları ile daha nice yıllar diliyorum.

Dernek için vikipedi ortamında bir madde başlattım. Arkadaşlarımızdan yanlışları düzeltmelerini, eksikleri tamamlamalarını rica ediyorum.

Selamlar ve saygılar,
Cüneyt Gemicioğlu

IP
Fatihd
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 229

Alıntı Fatihd Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2008 Saat 14:07
Bu derneği ve eski başkanı Melih amcanın filateli konusundaki paha biçilmez tavsiyelerini asla unutamam.Pul koleksiyonculuğuyla pul toplayıcılığı arasındaki farkları bana Melih amca öğretmişti.
Fatih Damlıbağ.
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma