Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Serbest Kürsü
 Tr Filateli Forumları | Pul - Filateli - Pulculuk - Filatelist | Serbest Kürsü
Mesaj icon Konu: AB Projeleri Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
maral26
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 92

Alıntı maral26 Cevaplabullet Konu: AB Projeleri
    Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 12:22
Değerli arkadaşlar.Avrupa birliğinin eğitim kurumları , kamu kurumları ve sivil toplum kurumları eğitimi ve gelişimi için bir programı var.Belki bazı arkadaşlarımızın haberi vardır.Bu programda hazırlanan proje ile farklı ülkelerle bilgi paylaşımı yapılıyor ve finansmanı AB tarafından sağlanıyor.Acaba filateli konusunda bir proje hazırlanıp farklı ülkelerin uygulamaları hem resmi hem de sivil toplum kuruluşları bazında incelenip farklı deneyimler kazanılabilir mi?Türkiye Filateli Dernekleri Federasyonu, PTT,Türkfila olarak bir proje üretilip Türkiye'deki eksiklikler görülebilir.Projeye dahil edilen PTT vizyonunu geliştirmiş olur.
Ancak böyle bir proje hazırlanabilmesi için yabancı dil bilinmesi gerekiyor ve zaman problemi olmayan arkadaşların mesai harcaması gerekiyor.
Proje hazırlanıp uygulanabilirse katılanlar için güzel ve faydalı bir deneyim olabileceğini düşünüyorum.
Konuyla ilgili bilgi T.C. Devlet Planlama Teşkilatına bağlı Ulusal Ajans Sitesinde  bulunuyor.
Saygılarımla.
Linki:http://www.ua.gov.tr
Mustafa Aral
strPostAds
IP
filatelist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 600

Alıntı filatelist Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2010 Saat 12:39
Mustafa bey merhaba,
Geçen yıl hem sitede, hem de trfila yönetim toplantısında aynı konuyu dile getirdim. Emeklli ingilizce öğretmeni olmam dolayısıyla zamanım çok. Hatta bazı hazırlıklar da yaptım. Ama gruptan ses çıkmayınca durdum. Aslında güzel bir projeyle neden olmasın.

Düzenleyen filatelist - 23-Aralık-2010 Saat 12:41
Bilgi, paylaşıldıkça hem büyür hem de paylaşanları büyütür
----------------------------------------------------------------------
Olcay Arısoy
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme