Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Haberler
 Tr Filateli Forumları | Ana Başlıklar | Haberler
Mesaj icon Konu: PTT Bayramda Çalışıyormu? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
saadettin_pul
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 924

Alıntı saadettin_pul Cevaplabullet Konu: PTT Bayramda Çalışıyormu?
    Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2010 Saat 18:48
Merhaba değerli dostlar bugün emaillerimi kontrol ettiğimde PTT Genel Müdürlüğünden gelen ve de gelmesinden herzaman için mutluluk duyduğum maillerden bir tanesi gelmişti. Yalnız dikkatten kaçan bir hususmu vardı, yoksa PTT'nin ilgili servisinde çalışanlar fazla mesaimi yapıcaklardı açıkcası bunu anlıyamadım.
Başka bir ifade ile gelen maile istinaden sözkonusu damga merkezine gidildiğinde '' Bayram tatili beyim kapalıyız hem ben anlamam internet duyurusundan tarzı bir diyalogla karşılaşırsanız sakın şaşırmayın''
saygılarımla

İNTERNET DUYURUSU

Geleneksel Türk Sanatları (Kilim) konulu ek değerli anma pulu 17.11.2010 tarihinde 80+10 kuruş ve 110+10 kuruş bedelle, bu pullara ait ilkgün zarfı 2,45 TL bedelle abone sayısı kadar PTT Merkez Müdürlüklerinde satışa sunulacaktır.

Söz konusu filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte “Geleneksel Türk Sanatları (Kilim) 17.11.2010,ANKARA ibareli ilkgün damgası Ankara PTT Başmüdürlüğü Ulus PTT Merkezi Müdürlüğü Filateli Gişesi Ulus ANKARA adresinde kullandırılacaktır.

Düzenleyen saadettin_pul - 09-Kasım-2010 Saat 18:50
Saadettin Kayserilioğlu
strPostAds
IP
Gebirgsjager
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 443

Alıntı Gebirgsjager Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Kasım-2010 Saat 12:21
Merhaba Sadettin Bey,

Acaba PTT'nin bu tip maillerine nasıl abone olabiliyoruz. Sadece siteden mi takip etmek lazım. Siz bir duyuru geldiğini ifade etmişsiniz de sormak istedim.

Saygılar

Anıl Gürsoy
IP
saadettin_pul
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 924

Alıntı saadettin_pul Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Kasım-2010 Saat 11:11
Anıl Bey ben PTT'nin Z grubu FDC abonesiyim. Abone formumda yer alan bilgiden dolayı mailler geliyordur diye düşünüyorum. Bence www.ptt.gov.tr adresine girip filateli şubesine bir mail atmanızda ve duyuru maillerini istemenizde fayda var.
Saygılarımla
Saadettin Kayserilioğlu
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma